HokejPiłka nożna

Aktualności

Wspieraj Klub - Wykup dostęp PPV! Dzisiejszy mecz z KH Energą Toruń w systemie PPV.

CZYTAJ WIĘCEJ

Z okazji urodzin moc życzeń dla Tomasza Kozłowskiego i Tomasza Kulasa. Skutecznej gry i celnych strzałów dla naszych zawodników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rusłan Baszyrow to obecnie najlepszy strzelec Zagłębia Sosnowiec. Po czterech kolejkach nasz zawodnik plasuje się się na piątym miejscu klasyfikacji kanadyjskiej PHL.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie Sosnowiec nadal bez zwycięstwa w lidze. Sosnowiczanie w niedzielę przegrali na własnym lodzie z Comarch Cracovią 2:5.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jedna dobra tercja nie wystarczyła by zainkasować punkty w pojedynku z Comarch Cracovią. Ostatecznie sosnowiczanie przegrali 2:5.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prezentujemy wypowiedzi obu trenerów po piątkowym pojedynku w Nowym Targu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rzuty karne wyłoniły zwycięzcę dzisiejszego pojedynku, w którym Tauron Podhale Nowy Targ pokonało Zagłębie Sosnowiec 2:1.

CZYTAJ WIĘCEJ

UWAGA! Chcesz przyjść na niedzielny mecz z Comarch Cracovią! Kup wcześniej bilet!

CZYTAJ WIĘCEJ

W ostatnim ligowym meczu hokeiści Zagłębia Sosnowiec wywalczyli swój pierwszy punkt w sezonie 2020/2021. O porażce po dogrywce opowiedział kapitan sosnowiczan - Dominik Nahunko.

CZYTAJ WIĘCEJ

W niedzielne popołudnie hokeiści Zagłębia Sosnowiec przegrali po dogrywce z GKS Katowice. Zadowolenia z postawy swoich zawodników nie krył szkoleniowiec sosnowiczan.

CZYTAJ WIĘCEJ