Naprzód Janów został zawieszony w prawach członka Polskiej Hokej Ligi. Oznacza to, że drużyna z Katowic nie będzie mogła rozegrać piątkowego spotkania z Zagłębiem Sosnowiec.

Dzisiaj swoje święto obchodzi jeden z defensorów Zagłębia Sosnowiec.

Zagłębie fatalną pierwszą tercją w zasadzie roztrwoniła swoje szanse na play-off. Prezentujemy wypowiedź szkoleniowca naszej drużyny po porażce w Toruniu.

Błysk Daniiła Kulikowa nie pomógł Zagłębiu awansować do rozgrywek play-off. Po dzisiejszej porażce w Toruniu sosnowiczanie całkowicie stracili szansę na awans do czołowej ósemki.

Łukasz Podsiadło w piątkowym spotkaniu z Comarch Cracovią w 53 minucie meczu wpisał się na listę strzelców. Trafienie "Franka" nie wystarczyło jednak, by wywalczyć w tym meczu jakikolwiek punkt.

O porażce z Comarch Cracovią i wzmocnieniach w ostatnim dniu okienka transferowego opowiedział szkoleniowiec Zagłębia Sosnowiec.

Maleją szanse na awans do play-off drużyny Zagłębia. W piątkowy wieczór sosnowiczanie przegrali na własnym lodzie z Comarch Cracovią 2:4.

Sosnowiczanie wzmocnili swoją ofensywę. Dzisiaj kontrakt z zespołem podpisał Daniił Kulikow. Zawodnik zadebiutuje w dzisiejszym meczu przeciwko Comarch Cracovii.

Prezentujemy wypowiedzi trenerów po dzisiejszym spotkaniu w Gdańsku.

Nie udał się wyjazd nad morze drużynie Zagłębia Sosnowiec. Podopieczni Marcina Kozłowskiego wracają z Gdańska bez punktów po porażce 1:4.