#wywiad #Zaglebie

31.10.2018

Okiem trenera: Mogło być różnie

Prezentujemy podsumowanie wtorkowego meczu przez szkoleniowca Zagłębia Sosnowiec.

Marcin Kozłowski: Mieliśmy multum sytuacji w pierwszej tercji jednak nie potrafiliśmy tego wykorzystać. Powiedzieliśmy sobie w szatni, że jeżeli nie idzie, a wygrywamy to jest w miarę dobrze. Gorzej czulibyśmy się, gdy przy prowadzeniu na wyjeździe 3:1 przegralibyśmy to spotkanie. Powiedzieliśmy sobie w przerwie, że nie możemy zaprzepaścić tego, co wypracowaliśmy w przeciągu dwóch ostatnich spotkań. Ja sam wiem, że było ciężko i mogło być różnie jednak cieszę się z tych trzech punktów. Opole wbrew pozorom to bardzo dobra drużyna i naprawdę był to ciężki mecz. Do środowego z kadrą na pewno nie podejdziemy lekceważąco, zagramy na cztery piątki i nie obawiamy się zmęczenia.