#wywiad #phl

4.11.2018

Dwugłos trenerski po meczu w Jastrzębiu

Przedstawiamy wypowiedzi trenerów po dzisiejszym spotkaniu, w którym Zagłębie Sosnowiec przegrało z JKH GKS Jastrzębie 0:3.

Marcin Kozłowski: Gratuluje rywalowi trzech punktów. Mojej drużynie w dzisiejszym meczu zabrakło determinacji, a dodatkowo nasza skuteczność była na bardzo niskim poziomie. Dodatkowo mamy problem ze składem, gdyż ciężko jest nam zlepić obecnie cztery piątki. Jeżeli nie grasz zdeterminowanego hokeja, nie grasz ciałem i nie oddajesz strzałów to bardzo ciężko jest powalczyć o korzystny wynik. Tym bardziej na wyjeździe. Nie będę komentował decyzji sędziego, kto był to widział jak to dzisiaj wyglądało.

Robert Kalaber: Chcieliśmy grać pressingiem będąc w tercji rywala i przez większość meczu nam się to udawało. Fatalna skuteczność w naszym wykonaniu. Zdobyliśmy dzisiaj trzy bramki, a tylko jedna padła przy stanie pięciu na pięciu. Graliśmy agresywnie, a przy tym dobrze zagrał nasz bramkarz, który zachował czyste konto. Tych bramek mogło być więcej jednak dobrze bronił Radziszewski w bramce Zagłębia. Teraz przed nami przerwa na reprezentację. Zawodnikom, którzy będą na zgrupowaniu życzę powodzenia i trzymam kciuki, by dobrze reprezentowali nasz klub.