Aktualności

#aktualności #hokej #wywiad #Zaglebie

 14.01.2019

Marcin Kozłowski: Słaby mecz

Prezentujemy wypowiedź trenera Zagłębia Sosnowiec po niedzielnym pojedynku z drużyną "Węglokoks Kraj" Polonia Bytom.

- Obawiałem się właśnie takiego scenariusza w tym meczu. Mam tu na myśli pojawienie się jakiegoś rozkojarzenia, które nie pojawia się chociażby w spotkaniach z GKS Katowice czy GKS Tychy. Bez dwóch zdań był to słaby mecz w naszym wykonaniu. Z drugiej strony po ładnym meczu w Gdańsku nie zdobyliśmy żadnego punktu więc chyba lepiej grać brzydko ale punktować. Najważniejsze są trzy punkty chociaż nasza skuteczność nie porywała. Mam nadzieje, że nie jest to jeszcze koniec naszej walki o ósemkę podsumował spotkanie trener Zagłębia Sosnowiec, Marcin Kozłowski.

Szkoleniowiec odniósł się również do kontuzji kolejnego zawodnika, z którego nie mógł skorzystać.

- Kontuzje to jakaś zmora, która nas prześladuje w tym sezonie. Co poukładam drużynę i zaczyna to funkcjonować to kolejne urazy eliminują nam zawodników. Dodatkowo są to kontuzje do końca sezonu. Tomek Kana jest już z nami. To twardy zawodnik ale  na pewno będzie musiał odpocząć od gry kilkanaście dni. Czekają go jeszcze dodatkowe badania dodał Kozłowski.

Trener Zagłębia  przekazał, że myślami jest już przy rozgrywkach pre play-off.

- Za dwa tygodnie czekają nas pre play-offy i w nich muszą grać zawodnicy, którzy są w dyspozycji na sto procent. Musimy grać takim składem, jaki mamy. Nie wykluczamy jeszcze wzmocnień zakończył Kozłowski.