HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #wywiad #Zaglebie

 28.01.2019

Okiem trenera: Nie kalkulowaliśmy

Powoli mijają emocje związane ze zwycięstwem sosnowieckiego Zagłębia na trudnym terenie jakim jest lodowisko w Katowicach. Jak niedzielny mecz podsumował nasz szkoleniowiec? Zapraszamy do krótkiej lektury.


- Zdobyliśmy w Katowicach trzy punkty. Przed meczem powiedzieliśmy sobie, że gramy dla tej garstki osób, która regularnie nas wspiera na naszym lodowisku i to zwycięstwo im dedykujemy. Dzięki takim właśnie meczom morale drużyny się podnosi. Może się powtórzę, że wierzę w tą drużynę. Nie popadamy w hurraoptymizm. W poniedziałek i wtorek mamy normalne treningi i czekamy na kolejne mecze  -  podsumował pojedynek trener Zagłębia Sosnowiec, Marcin Kozłowski.

Szkoleniowiec przyznał, że był pewny bramki Denisa Akimoto.

- Co do sytuacji z ostatniej minucie wiedzieliśmy, że bramka została zdobyta jeszcze przed syreną końcową  - przekazał Kozłowski.

Teraz drużynę Zagłębia Sosnowiec czekają pojedynki w ramach pre-play off, a rywalem sosnowiczan będzie drużyna Unii Oświęcim.

- Co do pre play-out nie kalkulowaliśmy z kim chcielibyśmy zagrać. Musimy być przygotowani do spotkań z każdym rywalem. Cieszy również fakt, że do regularnej gry po kontuzji wrócił Tomek Kana - zakończył trener.