HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #wywiad #Zaglebie

 3.03.2019

Kamil Charousek: Czekałem na bramki

W ostatnim ligowym spotkaniu przeciwko drużynie Orlika Opola hat-trickiem popisał się Kamil Charousek. Bramki czeskiego defensora już w pierwszej tercji wpłynęły na przebieg tego pojedynku.

- Akurat fajnie się złożyło w tym meczu, że udało mi się w kocu trafić do bramki rywala. Przy tym pierwszym golu krążek dość szczęśliwie odbił się od rywala i wpadł do bramki. Na pewno czuje radość, gdyż udało mi się zdobyć w tym spotkaniu cztery punkty -  powiedział po meczu Kamil Charousek.

Sosnowieccy kibice od początku sezonu czekali na bramki Czecha, który grając jeszcze w barwach Naprzodu Janów słynął z silnego i celnego uderzenia.  

- Przyznam szczerze, że sam czekałem na te bramki w sezonie. Mimo kilku szans we wcześniejszych meczach ten krążek nie chciał wpaść do siatki. Nie wiem z czego to wynika, naprawdę ciężko mi jest w tym momencie odpowiedzieć na to pytanie -  kontynuował obrońca.

Zagłębie w porównaniu z wcześniejszymi meczami grupy barażowej w końcu dobrze zagrało cały mecz.

- Cieszy fakt, że w końcu zagraliśmy całe spotkanie, a nie zdarzały nam się tylko dobre momenty jak na przykład w Janowie. Mecz trwa sześćdziesiąt minut i musimy o tym cały czas pamiętać  - zakończył Charousek.