HokejPiłka nożna

Aktualności

#hokej #Zaglebie

 29.04.2019

Aspekt Zagłębia w Tallinie

Mimo, że w Reprezentacji Polski nie ma żadnego z zawodników Zagłębia Sosnowiec na Mistrzostwach Świata Dywizji IB można dostrzec reprezentantów naszego klubu.

W drużynie Ukrainy z numerem 14 swój kraj reprezentuje Nikita Butsenko, który w minionym sezonie grał w ataku Zagłębia Sosnowiec. Opiekunem i kierownikiem technicznym Reprezentacji Polski jest natomiast Rafał Twardy, który na co dzień jest  kierownikiem naszej drużyny. Jak zawsze silną reprezentację kibiców stanowi również grupa sosnowieckich sympatyków, których twarze można kojarzyć ze Stadionu Zimowego.

Przypomnijmy, że biało-czerwoni o awans walczą z Holandią, Ukrainą, Rumunią, Estonią  i Japonią. Po dwóch  pojedynkach podopieczni Tomka Valtonena z kompletem punktów prowadzą w rywalizacji.