HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #hokej #Zaglebie

 29.05.2019

Marcin Kozłowski: Pozostajemy w takim składzie

Drużyna Zagłębia Sosnowiec cały czas jest w trakcie przygotowań do sezonu 2019/2020. Działacze zdecydowali, że na ten moment kolejnych wzmocnień drużyny nie będzie.

Od zeszłego czwartku drużyna regularnie trenuje dwa razy dziennie. Zawodnicy po przejściu badań zostali indywidualnie opisani i według tej rozpiski głównie na wysokich progach treningowych lte będą przygotowywać się do sezonu.

- Jak na razie podjęliśmy decyzję, by pozostać przy takim składzie jaki obecnie mamy na przygotowaniach. W sierpniu po sparingach okaże się czy będziemy musieli jeszcze myśleć o kolejnych wzmocnieniach -  przekazał trener Zagłębia Sosnowiec, Marcin Kozłowski.

Z drużyną po kontuzji prawdopodobnie niebawem trenować będzie już Marek Kaluža. Czeski defensor obecnie przechodzi badania po dwóch zabiegach spowodowanych kontuzją. Przypomnijmy, że w pojedynku z JKH GKS Jastrzębie (30 listopada 2018) Kaluža zerwał więzadła w kolanie i niestety przedwcześnie musiał zakończyć miniony sezon.

- Obecnie z drużyną trenuje 31 zawodników i z nich w większości zbudujemy drużynę na przyszły sezon. Rozpoczęliśmy już ćwiczenia na siłowni i kontynuujemy wcześniejsze założenia treningowe -  zakończył Kozłowski.