HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #hokej #Zaglebie

 9.07.2019

Urlopy tuż tuż

Hokeiści Zagłębia Sosnowiec kończą kolejny etap przygotowań do sezonu 2019/2020. Drużyna wróci do treningów pod koniec lipca.

We wtorek zawodnicy ponownie spotkali się na stadionie lekkoatletycznym przy al. Mireckiego gdzie pracowali nad motoryką i wytrzymałością.

- To były ostatnie zajęcia na stadionie lekkoatletycznym. Jutro mamy jeszcze trening na lodowisku gdzie mówiąc potocznie damy trochę mocy. W czwartek natomiast mamy spotkanie gdzie przekażemy zawodnikom plany treningowe i rozejdziemy się na urlopy - przekazał trener Zagłębia Sosnowiec, Marcin Kozłowski.

W środę drużyna przejdzie badania lekarskie, które określą aktualny stan każdego zawodnika.

- Po przebadaniu dwóch zawodników naprawdę jesteśmy zadowoleni z osiągniętych wyników. Sam Robert, który przygotowuje drużynę jest zadowolony z postępów zrzucenia tkanki tłuszczowej - dodał Kozłowski.

Sosnowiczanie kończą kolejny etap przygotowań. Po urlopach drużyna spotka się już na lodzie, który ma być gotowy pod koniec lipca.

- Udało nam się przepracować ten czas tak, jak zakładaliśmy. Widać, że każdy zawodnik podszedł do tych przygotowań na sto procent. Wszystko zorganizowane było jak chcieliśmy i dziękuję za to każdej osobie ze sztabu szkoleniowego. Po urlopach spotkamy się ponownie wszyscy 29 lipca - zakończył szkoleniowiec Zagłębia Sosnowiec.