#sparing #Zaglebie

16.08.2019

Zadecydowała jedna tercja

W kolejnym sprawdzianie w ramach przygotowań do sezonu 2019/2020 hokeiści Zagłębia przegrali na własnym lodzie z Podhalem Nowy Targ. Decydująca o losach spotkania okazała się druga tercja, którą "Górale" wygrali 3:0.

W trakcie dzisiejszego spotkania w składzie nastąpiły zmiany. W połowie meczu w miejsce Kamila Sikory i Andrzeja Stojka na lód wjechali Adam Jaskólski i Nikita Butsenko. W bramce Zagłębia cały mecz rozegrał Rafał Radziszewski. Kolejnym rywalem sosnowiczan dopiero w czwartek będzie drużyna Naprzodu Janów. Po nim podopieczni Marcina Kozłowskiego wyjadą na Słowację gdzie zagrają dwa spotkania w Spiskiej Nowej Wsi.

Zagłębie Sosnowiec Podhale Nowy Targ 4:7 (1:1, 0:3, 3:3)

Bramki dla Zagłębia: Kaluža, Kozłowski, Stoklasa, Karczocha

Zagłębie: Radziszewski  -  Cunik, Turoń, Kozłowski, Słaboń, Salamon Tryasunov,Kaluža, Oriechin, Karczocha, Garshin Podsiadło, Charousek, Bernacki, Stojek, Stoklasa Działo, Horzelski, Nahunko, Rutkowski, Sikora oraz Butsenko i Jaskólski