HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #wywiad #Zaglebie

 23.10.2019

Marcin Kozłowski: Ważne punkty

Zagłębie Sosnowiec z kolejnym zwycięstwem. Podopieczni Marcina Kozłowskiego obecnie plasują się na piątym miejscu w ligowej tabeli.

We wtorek sosnowiczanie wygrali z KH Energą Toruń 5:1 jednak do połowy spotkania przegrywali jedną bramką.


- Tak samo jak skończyliśmy mecz w Jastrzębiu to tak samo zaczęliśmy wtorkowy pojedynek. Od drugiej tercji dopiero zaczęliśmy grać to, co zakładaliśmy. Na porannym rozjeździe rozmawialiśmy o przewagach i przekazałem zawodnikom, że nadejdzie ten dzień gdy zacznie to funkcjonować i przewagami kiedyś wygramy mecz. Tak się akurat złożyło, że udało się to dzisiaj. Musieliśmy po pierwszej tercji pobudzić drużynę i dlatego zagraliśmy na trzy piątki. Niestety ponownie pojawiły się głupie kary i o tym będziemy musieli porozmawiać. Bardzo ważne punkty trafiły na nasze konto  - podsumował spotkanie trener Zagłębia Sosnowiec, Marcin Kozłowski.


Już w najbliższy piątek nasza drużyna rozegra kolejne spotkanie. Hokeiści Zagłębia zagrają w Gdańsku.


- W czwartek wyruszamy do Gdańska. Podziękowania dla działaczy za to, że podjęli taką decyzję. Jest to pewnego rodzaju nagroda dla zawodników po serii zwycięstw i zarazem spokój dla całej drużyny, by przygotować się tego spotkania. Jest to bardzo trudny teren i czeka nas ciężki mecz. W tym sezonie liga pokazała, że każdy może wygrać z każdym  -  dodał Kozłowski.