Aktualności

#aktualności #wywiad

 24.09.2018

Marcin Kozłowski: Potrzebujemy spokoju

Przedstawiamy podsumowanie niedzielnego pojedynku przez szkoleniowca Zagłębia Sosnowiec - Marcina Kozłowskiego.

Jak ocenisz niedzielne spotkanie z Jastrzębiem?

 

Marcin Kozłowski: Byłem pewny, że tak zagramy widząc wcześniejszy rozjazd. Widziałem chęć motywację i wolę walki. Zawodnicy chcieli ze sobą grać i to było widać na lodzie. Niestety nie zdobyliśmy punktów chociaż było blisko. Chciałbym takie Zagłębie widzieć co mecz i do tego będę dążył.

 

Takie spotkania budują morale zespołu?

 

Mam apel by pozwolono nam pracować, a to zaprocentuje. Pamiętajmy, że organizowaliśmy zespół na pierwszą ligę. Drużyna musi się dotrzeć i wierzę w to, że kibice nie będą z niej zawiedzeni. Wierzę w to, gdyż znam tych zawodników i wiem co potrafią. Mam nadzieję, że w kolejnych pojedynkach będzie to wyglądało to tak jak w meczu z Jastrzębiem. Mamy cztery optymalne piątki więc mamy kim grać.

 

Przed nami prawdziwy maraton hokeja. Jesteśmy na to przygotowani?

 

Przed nami spotkania z drużynami, z którymi musimy zacząć zdobywać kolejne punkty. We wtorek jedziemy do Oświęcimia i naszym celem będą trzy punkty. Wiemy, że drużyna Unii jest rozdrażniona po słabszym początku sezonu jednak my również. Jesteśmy dobrze przygotowani do sezonu pod względem motorycznym więc to, że gramy mecze co dwa dni nie powinno być dla nas problemem. Potrzebujemy jednak trochę spokoju.