HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #Zaglebie

 30.10.2019

Zagłębie "odpoczywa" czekając na niedzielę

O ostatnim spotkaniu z Re-Plast Unią Oświęcim i mijającym tygodniu opowiedział trener sosnowieckiego Zagłębia.

W minioną niedzielę sosnowiczanie przegrali z drużyną z Oświęcimia.


- Tak naprawdę mogło być różnie. Jeżeli w drugiej tercji wykorzystalibyśmy więcej swoich sytuacji to ten mecz mógł mieć inny scenariusz. Nie możemy popełniać takich kar jakie miały miejsce w pierwszej i końcówce drugiej tercji. Miało to wyglądać zdecydowanie inaczej. Wyszła mądrość drużyny z Oświęcimia, która zasłużenie zainkasowała komplet punktów  - podsumował niedzielny mecz trener Zagłębia Sosnowiec, Marcin Kozłowski.


W poniedziałek drużyna miała wolne. Od wtorku zawodnicy przechodzą badania mające na celu określenia ich aktualnej formy w tym zakwaszenia organizmów. Środa to czas odnowy biologicznej dla zespołu.


- Musimy trochę odpocząć i podleczyć nasze kontuzje. Nie możemy się tłumaczyć ilością spotkań, gdyż wszyscy tak grają. W niedzielę czeka nas kolejny wyjazdowy pojedynek w Janowie  - dodał szkoleniowiec.


Pierwszy listopada będzie dniem wolnym od zajęć dla zawodników Zagłębia Sosnowiec. W sobotę podopieczni Marcina Kozłowskiego spotkają się natomiast na krótkim treningu.


- Dzień później rano czeka nas rozjazd i wieczorem ligowy mecz. Po meczu z Naprzodem czeka nas dwutygodniowa przerwa  -  zakończył Kozłowski.