#wywiad #Zaglebie

16.11.2019

Trenerski dwugłos po meczu w Tychach

Prezentujemy zapis konferencji prasowej po meczu GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec.

Marcin Kozłowski: Gratuluję GKS zdobycia trzech punktów. W pierwszej tercji wyglądało to tak jakbyśmy się przestraszyli rywala. Później przez dwie tercje staraliśmy się walczyć o każdą zmianę i każdy centymetr lodu. Udało się strzelić dwa gole. W dzisiejszym meczu spokojnie cztery bramki sprezentowaliśmy rywalowi. Niestety gdy w pierwszej tercji przegrywa się sześcioma bramkami to ciężko jest myśleć o tym, by się podnieść. Cała drużyna źle weszła w mecz.

Andrej Husau: Podziękowania należą się drużynie z Sosnowca gdyżwalczyła do końca mimo niekorzystnego wyniku. W pierwszej tercji nasz zespół grał prawidłowo, szybko i to co planowaliśmy. Przy wyniku 6:0 ciężko później o koncentrację i rywal strzelił dwie bramki. Jestem zadowolony z pierwszej tercji. Zawodnicy dzisiaj pokazali, że potrafią grać rewelacyjnie tak i w "konia".