HokejPiłka nożna

Aktualności

#wywiad #Zaglebie

 30.11.2019

Dominik Nahunko: Zostawiliśmy na lodzie dużo zdrowia

Prezentujemy pomeczową wypowiedź jednego ze strzelców bramki dla Zagłębia Sosnowiec we wczorajszym spotkaniu przeciwko JKH GKS Jastrzębie.

- Zdajemy sobie wszyscy sprawę, że dopiero po 30 meczach w końcu przełamaliśmy tą fatalną passę i pokonaliśmy Jastrzębie. Zostawiliśmy na lodzie nie tylko dużo zdrowia ale również krwi. Zagraliśmy dobre spotkanie porównując z czwartkowym meczem ze szkołą. Trudno powiedzieć z czego to wynika, chyba powstał w Zagłębiu jakiś syndrom szkoły, a w tym przypadku Reprezentacji. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie to odczarujemy. Wiadomo, że są tam młodzi zawodnicy, którzy walczą o skład lecz my swoim doświadczeniem powinniśmy grać w tych pojedynkach o wiele lepiej -  powiedział po meczu Dominik Nahunko.


Napastnik Zagłębia w 10 minucie znalazł sposób na pokonanie Davida Marka. Przypomnijmy, że "Mietek" w minionym sezonie reprezentował właśnie barwy JKH.


- Na pewno w jakimś stopniu ten gol smakuje. Mam jednak cały czas dobre relacje z zawodnikami z Jastrzębia oraz trenerami więc nie pojawia się żadna wrogość. Teraz gram dla Zagłębia i to się liczy, by strzelać dla swojego zespołu jak najwięcej bramek  - dodał Nahunko.