HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #wywiad

 4.01.2020

Marcin Kozłowski: Troszkę się działo

O roszadach kadrowych i wczorajszym pojedynku z JKH GKS Jastrzębie rozmawiamy z trenerem Zagłębia Sosnowiec.

Chyba nie tak wyobrażaliśmy sobie pierwszy mecz w 2020 roku?


Marcin Kozłowski: Z przebiegu całego meczu możemy śmiało powiedzieć, że ta porażka była zbyt wysoka. Mieliśmy swoje sytuacje i mogliśmy wrócić jeszcze do meczu ale niektóre błędy wpłynęły na końcowy wynik. Po pierwszej tercji nic nie zapowiadało, że będzie to aż taka różnica. Obawialiśmy się Jastrzębia, które było ostatnio w grze, a my odpoczywaliśmy. W drugiej tercji całkowicie załamał się nasz system gry. W trzeciej odsłonie udało nam się wrócić do niego, lecz ta różnica była zbyt duża.


Zawirowania kadrowe wpływają na cały zespół?


- To prawda troszkę się działo ostatnio w naszym klubie ale o komentarz w tej sprawie prosiłbym osoby zarządzające. Myślę, że dyrektor sportowy będzie w stanie przedstawić tą sytuację jak najlepiej. Co do kadry to straciliśmy dwóch zawodników, obecnie trenuje z nami Kazach, który jest na testach. Możliwe, że będziemy jeszcze szukać wzmocnień.


W niedziele mecz za przysłowiowe sześć punktów?


- Z tego miejsca chciałbym poprosić kibiców, a jednocześnie zaprosić na niedzielne spotkanie z Toruniem. W tym meczu będzie nam potrzebne ich wsparcie jak nigdy dotąd. Liczymy na to, że ta magia Zimowego ponownie zadziała, a my wrócimy do swojej dobrej gry.