Aktualności

#aktualności #wywiad #Zaglebie

 6.10.2018

Marcin Kozłowski: Dziękuję tym, którzy w nas wierzą.

Po wyjazdowym meczu w Toruniu dorobek punktowy Zagłębia powiększył się o kolejne dwa punkty. O podsumowanie tego spotkania poprosiliśmy szkoleniowca Marcina Kozłowskiego.

Trener Zagłębia nie krył radości z odniesionego zwycięstwa w Toruniu.

- Mimo straconych czterech bramek wydaje mi się, że zagraliśmy w Toruniu bardzo dobre spotkanie. Muszę obejrzeć ten mecz na spokojnie i będę mógł powiedzieć coś więcej odnośnie wczorajszego sędziowania. Drużyna pokazał hart ducha i wolę walki. Widać, że zawodnicy zaczęli wierzyć w siebie. W naszych szeregach nie ma gwiazd i cała drużyna pracuje na te sukcesy. To zwycięstwo jest dla mnie jak za trzy punkty, gdyż zdołaliśmy odpracować dwubramkowe prowadzenie gospodarzy. Mamy mankamenty i jest przed nami jeszcze trochę pracy. Zaczęły funkcjonować przewagi jednak muszę namówić jeszcze innych obrońców, by nie bali się strzelać -  podsumował mecz trener Zagłębia, Marcin Kozłowski.

Szkoleniowiec zaznaczył, że docenia wsparcie życzliwych osób.

- Różnie o nas mówiono przed startem sezonu, jednak nasza praca powoli przynosi efekty i dziękuję tym, którzy w nas wierzą i są z nami cały czas - dodał Kozłowski.

W niedzielę drużyna ma wolne ze względu na rozegrany awansem mecz z Kadrą PZHL U23, który wygraliśmy 7:2 na początku września

- Przed nami mecz z Tychami. Musimy trochę inaczej popracować na treningach. Będziemy spotykać się dwa razy dziennie. Po meczu w Toruniu dajemy sobie dwa dni przerwy, bo zawodnicy na to zasłużyli - zakończył Kozłowski.