Aktualności

#aktualności #Zaglebie

 14.10.2018

Trenerskie podsumowanie spotkania

W niedzielę Zagłębie Sosnowiec odpoczywało od rozgrywek PHL. O podsumowanie ostatniego meczu sosnowiczan poprosiliśmy Marcina Kozłowskiego.

Przypomnijmy, że w piątek sosnowiczanie po walce do ostatnich sekund przegrali z aktualnym mistrzem Polski - GKS Tychy - jedną bramką (5:6).

 - Niestety nie udało nam się zatrzymać żadnego punktu w Sosnowcu. Bardzo źle zaczęliśmy te piątkowe spotkanie. Nie wiem z czego wynikało to rozprężenie na początku meczu, jednak nie powinno się to wydarzyć. Po słabym początku zaczęliśmy gonić rywala i po części nam się to udało grając na trzy piątki. W minionym tygodniu ciężej pracowaliśmy i fajnie, że zawodnicy to wytrzymali. Sądzę, że mimo porażki ten  mecz z GKS Tychy zaowocuje w przyszłości. Niedopuszczalne są natomiast takie błędy, które wpływają na cały mecz gdy spotkanie jest na styku. Wiadomo, że w zespole są młodzi zawodnicy jednak muszą zachować tzw. zimną głowę i nie pozwolić sobie na takie zagrania, które wpływają na końcowy wynik - przekazał trener Zagłębia, Marcin Kozłowski.