Aktualności

Szkoleniowiec Zagłębia Sosnowiec podsumował wtorkowy mecz z Orlikiem Opole.

CZYTAJ WIĘCEJ

W czwartej kolejce grupy barażowej hokeiści Zagłębia Sosnowiec pokonali w wyjazdowym pojedynku Orlik Opole 8:1. Trzy bramki w dzisiejszym meczu zdobył Kamil Charousek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adam Jaskólski zdobył zwycięskiego gola w sobotnim starciu z Naprzodem Janów. Napastnik po spotkaniu przyznał, że cała drużyna cieszyć się może jedynie z trzech punktów, a nie ze stylu w jakim zostały zdobyte.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie Sosnowiec wygrało z Naprzodem Janów, lecz styl w jakim tego dokonali nasi zawodnicy był daleki od założeń sztabu trenerskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotnim spotkaniu barażowym hokeiści Zagłębia Sosnowiec z dużymi problemami pokonali w wyjazdowym pojedynku Naprzód Janów 2:1.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie Sosnowiec już jutro rozegra kolejne spotkanie w ramach baraży. Rywalem sosnowiczan będzie zespół Naprzodu Janów. O jutrzejszym meczu i wygranej z Orlikiem Opole rozmawiamy z kapitanem naszej drużyny Łukaszem Rutkowskim.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po dwóch kolejkach spotkań barażowych hokeiści Zagłębia Sosnowiec przewodzą tabeli drużyn grających o utrzymanie w lidze.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brązowy medal na Czerkawski Cup 2019

CZYTAJ WIĘCEJ

Szkoleniowiec Zagłębia Sosnowiec podsumował pierwszy pojedynek barażowy swojej drużyny. Przypomnijmy, że nasza drużyna w niedzielę pokonała na własnym lodzie Orlik Opole 6:2.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedzielnego pojedynku z Orlikiem Opole nie zdołał dokończyć Michał Bernacki. Młody napastnik Zagłębia w trakcie meczu po jednym ze starć zjechał z lodu trzymając się za rękę.

CZYTAJ WIĘCEJ