Aktualności

Wiele szczęścia, miłości, sukcesów i pomyślności w życiu osobistym i zawodowym w nadchodzącym 2019 roku wszystkim sympatykom Zagłębia Sosnowiec życzy zarząd wraz z całą drużyną.

CZYTAJ WIĘCEJ

Informujemy, że na prośbę drużyny MH Automatyka Gdańsk mecz drugiego stycznia rozpocznie się godzinę wcześniej. Początek pojedynku o godzinie 18:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzisiaj swoje święto obchodzi jeden z defensorów Zagłębia Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

Tomasz Kozłowski w ostatnim pojedynku Zagłębia Sosnowiec dwukrotnie trafił do bramki rywala. Młodszy z "Koziołków" podsumował mecz z GKS Tychy oraz opowiedział o hokejowych świętach

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzisiaj swoje święto obchodzi jeden z napastników Zagłębia Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trwa przerwa świąteczna hokeistów Zagłębia Sosnowiec. Z obrońcą sosnowiczan Kamilem Charouskiem rozmawiamy o ostatnim meczu i trwających świętach Bożego Narodzenia.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotnim meczu przeciwko drużynie GKS Tychy w składzie Zagłębia Sosnowiec zabrakło Damiana Słabonia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prezentujemy wypowiedź szkoleniowca Zagłębia Sosnowiec po sobotnim pojedynku z GKS Tychy.

CZYTAJ WIĘCEJ

W ostatnim ligowym spotkaniu w tym roku drużyna Zagłębia Sosnowiec po bardzo dobrym meczu przegrała z GKS Tychy 2:4. Dzisiejszemu spotkaniu towarzyszyła powtarzająca się już cyklicznie akcja Hokeiści Dzieciom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak co roku w grudniu sekcja hokejowa przy Spółce Zagłębia Sosnowiec wraz z kibicami organizują mecz charytatywny dla dzieci z sosnowieckich placówek opiekuńczo-wychowawczych.

CZYTAJ WIĘCEJ