Przedstawiamy wypowiedzi trenerów po wtorkowym pojedynku pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec i Unią Oświęcim. Nasz zespół reprezentował drugi trener Jarosław Frączek.

Dobre złego początki mimo dobrej postawy w pierwszych minutach meczu zawodnikom sosnowieckiego Zagłębia nie udało się zdobyć punktów w pojedynku z Unią Oświęcim.

Przedstawiamy podsumowanie niedzielnego pojedynku przez szkoleniowca Zagłębia Sosnowiec - Marcina Kozłowskiego.

Mimo walki do ostatnich sekund hokeiści Zagłębia przegrali z JKH GKS Jastrzębie 2:3. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Tomáš Káňa i Vladimir Luka.

W ostatnim pojedynku Zagłębia na tafli mogliśmy zobaczyć już Łukasza Podsiadło. Zawodnik wrócił do gry po kontuzji stopy po siedmiu tygodniach przerwy.

Dzisiaj swoje święto obchodzi napastnik Zagłębia Sosnowiec.

Trzy punkty w dotychczasowych pojedynkach zgromadzili na swoim koncie zawodnicy Zagłębia Sosnowiec. O podsumowanie spotkania w Krakowie poprosiliśmy szkoleniowca Marcina Kozłowskiego.

Zagłębie Sosnowiec z trzecią porażką z rzędu. W piątkowym pojedynku nasza drużyna przegrała z Comarch Cracovią 1:4 dodatkowo gromadząc na swoim koncie 20 karnych minut.

Bilety na niedzielny mecz z JKH GKS Jastrzębie można nabyć w kasie na lodowisku w sobotę i niedzielę podczas ślizgawek czyli w godzinach od 10 do 11 oraz od 12 do 13. Natomiast przed meczem kasy będą czynne od godziny 15.

Informujemy, że w sklepie "Fanstore Zagłębia Sosnowiec" przy ul. 3 Maja 11 są już dostępne domowe i wyjazdowe hokejowe koszulki Zagłębia Sosnowiec. Cena 159 zł.