HokejPiłka nożna

Aktualności

Porażką z GKS Tychy sezon 2019/2020 zakończyli dzisiaj hokeiści Zagłębia Sosnowiec. Sezon, który niestety nie należał do udanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprzód Janów został zawieszony w prawach członka Polskiej Hokej Ligi. Oznacza to, że drużyna z Katowic nie będzie mogła rozegrać piątkowego spotkania z Zagłębiem Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzisiaj swoje święto obchodzi jeden z defensorów Zagłębia Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie fatalną pierwszą tercją w zasadzie roztrwoniła swoje szanse na play-off. Prezentujemy wypowiedź szkoleniowca naszej drużyny po porażce w Toruniu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Błysk Daniiła Kulikowa nie pomógł Zagłębiu awansować do rozgrywek play-off. Po dzisiejszej porażce w Toruniu sosnowiczanie całkowicie stracili szansę na awans do czołowej ósemki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Łukasz Podsiadło w piątkowym spotkaniu z Comarch Cracovią w 53 minucie meczu wpisał się na listę strzelców. Trafienie "Franka" nie wystarczyło jednak, by wywalczyć w tym meczu jakikolwiek punkt.

CZYTAJ WIĘCEJ

O porażce z Comarch Cracovią i wzmocnieniach w ostatnim dniu okienka transferowego opowiedział szkoleniowiec Zagłębia Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

Maleją szanse na awans do play-off drużyny Zagłębia. W piątkowy wieczór sosnowiczanie przegrali na własnym lodzie z Comarch Cracovią 2:4.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie wzmocnili swoją ofensywę. Dzisiaj kontrakt z zespołem podpisał Daniił Kulikow. Zawodnik zadebiutuje w dzisiejszym meczu przeciwko Comarch Cracovii.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prezentujemy wypowiedzi trenerów po dzisiejszym spotkaniu w Gdańsku.

CZYTAJ WIĘCEJ