Aktualności

O dotychczasowych występach w drużynie Zagłębia Sosnowiec, mieszkaniu w Europie i polskim oraz japońskim hokeju rozmawiamy z defensorem Denisem Akimoto.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Wrzuć butelkę. Wesprzyj wybrany cel" to program zbiórki butelek PET. Na terenie Sosnowca pojawiły się automaty do selektywnej zbiórki odpadów, do których mieszkańcy mogą wrzucać plastikowe butelki PET.

CZYTAJ WIĘCEJ

Informacja na temat kontuzjowanych zawodników Zagłębia Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakub Jaskólski nie zagra już w tym sezonie w barwach Zagłębia Sosnowiec. Kapitan sosnowiczan z powodu kontuzji ręki przez najbliższe miesiące będzie przechodził dodatkową rehabilitacje.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po trzydniowej przerwie od treningów drużyna Zagłębia Sosnowiec wróciła do zajęć na lodzie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kamil Sikora w piątkowym meczu przeciwko Węglokoks Kraj Polonii Bytom otworzył wynik pojedynku oraz asystował przy bramce Vladimira Luki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie wygrali w Bytomiu. Przedstawiamy wypowiedź szkoleniowca Zagłębia Sosnowiec po piątkowym pojedynku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie Sosnowiec wzbogaciło się o kolejne trzy punkty. W piątkowym pojedynku sosnowiczanie pokonali Węglokoks Kraj Polonię Bytom 4:2.

CZYTAJ WIĘCEJ

Marcin Horzelski w pojedynku z Orlikiem Opole zdobył bramkę, która przybliżyła Zagłębie do zwycięstwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie Sosnowiec przerwało złą passę porażek bez trzech punktów. W pojedynku z Orlikiem Opole podopieczni Marcina Kozłowskiego odrobili dwubramkową stratę, by następnie przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

CZYTAJ WIĘCEJ