HokejPiłka nożna

Aktualności

Nie udał się wyjazd nad morze drużynie Zagłębia Sosnowiec. Podopieczni Marcina Kozłowskiego wracają z Gdańska bez punktów po porażce 1:4.

CZYTAJ WIĘCEJ

Łukasz Dybaś wzmocnił szeregi ofensywy Zagłębia Sosnowiec. Plaga kontuzji w zespole wymusiła kolejne ruchy transferowe w drużynie. Zawodnik w barwach Zagłębia zadebiutuje w dzisiejszym pojedynku w Gdańsku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzisiaj swoje święto obchodzi doświadczony napastnik sosnowieckiego Zagłębia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedzielnego spotkania z GKS Katowice nie dokończył napastnik Zagłębia Sosnowiec - Dominik Nahunko. W trakcie meczu po starciu przy bandzie zawodnik ucierpiał i został odwieziony do szpitala.

CZYTAJ WIĘCEJ

Michał Bernacki otworzył wynik niedzielnego pojedynku Zagłębia z GKS Katowice. Jak się później okazało była to jedyna bramka strzelona przez drużynę z Sosnowca.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prezentujemy pomeczową wypowiedź szkoleniowca Zagłębia Sosnowiec po niedzielnej porażce z GKS Katowice.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie udało się podtrzymać zwycięskiej passy hokeistom Zagłębia . W niedzielne popołudnie sosnowiczanie przegrali na własnym lodzie z GKS Katowice 1:6.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzisiaj swoje święto obchodzi dwóch zawodników Zagłębia Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

Damian Tyczyński był jednym z "ojców" piątkowego sukcesu w Nowym Targu. Trafienie napastnika w w 36 minucie okazało się decydujące i dało Zagłębiu komplet punktów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prezentujemy wypowiedzi obu trenerów po piątkowym pojedynku Zagłębia w Nowym Targu.

CZYTAJ WIĘCEJ