Aktualności

Dzisiaj swoje święto obchodzi defensor Zagłębia Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

Działacze Zagłębia postanowili wykupić miejsce dla dodatkowego obcokrajowca. Szeregi seniorów Zagłębia zasilił pochodzący z Kazachstanu napastnik Vasili Yerassov.

CZYTAJ WIĘCEJ

O ostatnim pojedynku sosnowiczan i dotychczasowych meczach Zagłębia rozmawiamy z napastnikiem naszego zespołu - Łukaszem Rutkowskim. Rutek z powodu kontuzji Jakuba Jaskólskiego obecnie pełni funkcję kapitana drużyny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Informujemy, że bilety na piątkowy mecz PHL z GKS Tychy, będzie można nabyć podczas czwartkowej ślizgawki, w godzinach 20-21 w kasie oraz w piątek w godzinach od 9 do 16 w sekretariacie klubu. Przed meczem kasy będą czynne od godziny 17:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pod koniec drugiej tercji pojedynku z KH Energą Toruń pod bandą został zaatakowany Kamil Sikora. Napastnik Zagłębia przez chwilę nie mógł podnieść się z lodu i do boksu zjechał przy pomocy kolegów z drużyny

CZYTAJ WIĘCEJ

W niedzielę rozegrano dziesiątą kolejkę Polskiej Hokej Ligi. Sosnowiczanie dzisiaj odpoczywali, gdyż swój mecz z Kadrą PZHL rozegrali na początku września.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po wyjazdowym meczu w Toruniu dorobek punktowy Zagłębia powiększył się o kolejne dwa punkty. O podsumowanie tego spotkania poprosiliśmy szkoleniowca Marcina Kozłowskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hokeiści Zagłębia po rzutach karnych pokonali KH Energę Toruń 5:4. Zwycięską bramkę zdobył Vladimir Luka.

CZYTAJ WIĘCEJ

.

CZYTAJ WIĘCEJ

Marek Kaluža w ostatnim pojedynku Zagłębia Sosnowiec dwukrotnie znalazł sposób na pokonanie bramkarza MH Automatyki Gdańsk. Przedstawiamy krótką rozmowę z czeskim defensorem.

CZYTAJ WIĘCEJ