HokejPiłka nożna

Aktualności

Zagłębie Sosnowiec dostarczycielem punktów. Dzięki fatalnej postawie sosnowiczan pierwsze punkty w sezonie zainkasowali hokeiści z Gdańska, którzy wygrali 3:0. Zasłużenie!

CZYTAJ WIĘCEJ

Drużyna Zagłębia pozyskała nowego napastnika. Jest nim 26-letni Amerykanin Lucas Bombardier, który zadebiutuje w piątkowym pojedynku w Gdańsku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Reprezentacja Polski U-20 w sparingowym spotkaniu pokonała Zagłębie Sosnowiec po rzutach karnych 3:2.

CZYTAJ WIĘCEJ

W piątek hokeiści Zagłębia Sosnowiec rozegrają kontrolny mecz reprezentacją Polski do lat dwudziestu. Pojedynek odbędzie się na lodowisku "Jantor" w Katowicach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Andrej Dubinin w piątkowym pojedynku przeciwko Ciarko STS Sanok otworzył wynik meczu. Był jak się to później to okazało jedynie honorowy gol dla podopiecznych Grzegorza Klicha.

CZYTAJ WIĘCEJ

Eduard Kaščak i Dienis Salnikow nie będą w dalszym ciągu reprezentować barw Zagłębia Sosnowiec. Obaj zawodnicy żegnają się z pierwszym zespołem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dominik Nahunko nie jest już zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec. Kapitan sosnowiczan rozwiązał kontakt i przenosi się do GKS Katowice.

CZYTAJ WIĘCEJ

W piątkowy wieczór Zagłębie przegrało na własnym lodzie z zespołem z Sanoka. Przedstawiamy trenerskie podsumowanie tego pojedynku.

CZYTAJ WIĘCEJ

W meczu za sześć punktów sosnowiczanie przegrali z Ciarko STS Sanok 1:2 marnując w tym spotkaniu multum szans.

CZYTAJ WIĘCEJ