HokejPiłka nożna

Aktualności

Zagłębie Sosnowiec zainkasowało komplet punktów. W wyjazdowym pojedynku sosnowiczanie pokonali Podhale Nowy Targ 4:3.

CZYTAJ WIĘCEJ

Michał Czernik był głównym bohaterem wtorkowego pojedynku z JKH GKS Jastrzębie. Bramkarz Zagłębia obronił ponad czterdzieści strzałów rywala. Ostatecznie sosnowiczanie przegrali po rzutach karnych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prezentujemy wypowiedź szkoleniowca Zagłębia Sosnowiec po wczorajszym pojedynku z JKH GKS Jastrzębie, które sosnowiczanie przegrali po rzutach karnych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adam Jaskólski nie dokończył wczorajszego spotkania z JKH GKS Jastrzębie. Napastnik Zagłębia po starciu przy bandzie zjechał z lodu z grymasem bólu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rzuty karne wyłoniły zwycięzce dzisiejszego spotkania Zagłębia z JKH GKS Jastrzębie. Ostatecznie to goście zainkasowali dodatkowy punkt za zwycięstwo.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzisiaj swoje święto obchodzi jeden z napastników Zagłębia Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek ligi MHL (dawna pierwsza liga) wiadome jest, że tytuł wywalczy drużyna Zagłębia Sosnowiec. Tym samym podopieczni duetu Grzegorz Klich-Marcin Kotuła wywalczyli nagrodę w wysokości 30 tysięcy złotych.

CZYTAJ WIĘCEJ

O wczorajszym pojedynku z Re-Plast Unią Oświęcim opowiedział defensor Zagłębia Sosnowiec, Marcin Horzelski.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prezentujemy wypowiedzi obu trenerów po niedzielnym pojedynku w Oświęcimiu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Od porażki w Oświęcimiu piątą rundę rozgrywek rozpoczęli hokeiści Zagłębia Sosnowiec. Grający na trzy piątki sosnowiczanie przegrali 1:3.

CZYTAJ WIĘCEJ