Aktualności

Zagłębie Sosnowiec w końcu wygrało w regulaminowym czasie gry. Po walce do ostatnich sekund podopieczni Marcina Kozłowskiego pokonali Orlik Opole 4:3.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mało optymistyczne wieści napływają do nas ze sztabu medycznego Zagłębia Sosnowiec. Podczas spotkania z JKH GKS Jastrzębie po jednym ze starć ucierpiał Marek Kaluža. Defensor Zagłębia nie zdołał dokończyć tego meczu, a trzecią tercję oglądał z dużym lodowym opatrunkiem na kolanie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prezentujemy wypowiedzi trenerów obu drużyn po niedzielnym pojedynku pomiędzy Unią Oświęcim i Zagłębiem Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

To nie był weekend hokeistów Zagłębia Sosnowiec. Po piątkowej porażce z JKH 1:4 dzisiaj sosnowiczanie przegrali w Oświęcimiu z miejscową Unią taką samą różnicą bramek.

CZYTAJ WIĘCEJ

W piątkowy wieczór Zagłębie przegrało z JKH GKS Jastrzębie. Prezentujemy krótką wypowiedź szkoleniowca naszego zespołu po tym pojedynku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niestety hokeistom Zagłębia Sosnowiec nie udało się sprawić niespodzianki w pojedynku z JKH GKS Jastrzębie. W piątkowym meczu sosnowiczanie po dobrych dwóch tercjach ostatecznie przegrali 1:4

CZYTAJ WIĘCEJ

Filip Stoklasa kilka dni temu dołączył do drużyny Zagłębia Sosnowiec. Czeski napastnik przeszedł do Zagłębia z "Węglokoks" Polonii Bytom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzisiaj swoje święto obchodzi jeden z napastników Zagłębia Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po wyrównanym spotkaniu hokeiści Zagłębia przegrali w Krakowie trzema bramkami. Prezentujemy wypowiedź naszego szkoleniowca po tym pojedynku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hokeistom Zagłębia nie udało się odegrać za wysoką porażkę w Sosnowcu. We wtorkowym spotkaniu z Cracovią głównie przez słabą skuteczność nasi zawodnicy przegrali 1:4.

CZYTAJ WIĘCEJ