Dzisiaj swoje święto obchodzi jeden z napastników Zagłębia Sosnowiec

Zagłębie Sosnowiec w trzech ostatnich pojedynkach wywalczyło osiem punktów. O podsumowanie ostatniego spotkania z MH Automatyką Gdańsk poprosiliśmy szkoleniowca sosnowiczan Marcina Kozłowskiego.

To był wtorek sosnowiczan. Zagłębie po bardzo dobrym pojedynku pokonało MH Automatykę Gdańsk 4:1.

Od jutrzejszego pojedynku z MH Automatyką Gdańsk funkcję kierownika drużyny obejmie Rafał Twardy, który zastąpi na tym stanowisku Krzysztofa Podsiadło.

Szkoleniowiec Zagłębia Sosnowiec podsumował niedzielny pojedynek z Węglokoks Polonią Bytom.

Piłkarski wynik w Bytomiu. Po ciężkim pojedynku hokeiści Zagłębia Sosnowiec pokonali Węglokoks Kraj Polonia Bytom 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa w 43 minucie meczu zdobył Tomáš Káňa.

To nie koniec złych wiadomości odnośnie zdrowia naszych zawodników bowiem podczas wczorajszego meczu groźnej kontuzji nabawił się Andrzej Stojek, który mimo bólu dokończył piątkowe spotkanie.

Fatalne informacje napływają ze sztabu medycznego. Niestety potwierdziła się diagnoza złamania ręki u kapitana Zagłębia Sosnowiec - Jakuba Jaskólskiego.

Sosnowiczanie w piątkowym pojedynku wywalczyli na własnym lodzie dwa punkty. Wygrana nad PGE Orlikiem Opole przerwała serię pięciu spotkań bez zwycięstwa. O podsumowanie ostatniego meczu poprosiliśmy trenera Zagłębia Marcina Kozłowskiego.