HokejPiłka nożna

Aktualności

Filip Stoklasa to najskuteczniejszy zawodnik w szeregach Zagłębia Sosnowiec. Czeski napastnik opowiedział o piątkowym pojedynku z mistrzem Polski.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prezentujemy wypowiedź szkoleniowca Zagłębia po piątkowym pojedynku w Tychach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie przegrali z GKS Tychy 2:5. Mimo tego bardzo dobry występ zaliczył dzisiaj Rafał Radziszewski, który wybronił 45 strzałów rywala.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stało się! Hokeiści Zagłębia w końcu zdobyli komplet punktów na własnym lodowisku. Na ten moment sympatycy sosnowiczan czekali od końca listopada. W dzisiejszym spotkaniu Zagłębie pokonało Naprzód Janów 9:1.

CZYTAJ WIĘCEJ

Maksim Citok w piątek został potwierdzony do gry w Zagłębiu, a już w tym samym dniu wpisał się na listę strzelców w pojedynku z Lotos PKH Gdańsk.

CZYTAJ WIĘCEJ

Siódmą porażkę z rzędu mają na swoim koncie hokeiści Zagłębia Sosnowiec. Dzisiaj na własnym lodzie sosnowiczanie ulegli Re-Plast Unii Oświęcim 1:4.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prezentujemy wypowiedzi obu szkoleniowców po piątkowym pojedynku w Gdańsku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wzmocniona zawodnikami z dawnej pierwszej ligi (obecnie MHL) drużyna Zagłębia Sosnowiec powalczyła w Gdańsku. Sosnowiczanie dopiero po dogrywce ulegli Lotos PKH Gdańsk 3:4.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie Sosnowiec pozyskało nowego napastnika. Szeregi ofensywy wzmocni pochodzący z Białorusi hokeista Maksim Citok.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie Sosnowiec żegna kolejnych zawodników. Dzisiaj rozwiązano kontakty z Daniłłem Oriechinem, Robertem Karczochą, Siemionem Garszynem i Wiaczesławem Triasunowem.

CZYTAJ WIĘCEJ