Aktualności

Zagłębie Sosnowiec pokonało po dogrywce PGE Orlik Opole. Bramkę na wagę dwóch punktów zdobył Marek Kaluža.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rafał Radziszewski po wielu sezonach spędzonych w Krakowie w tym reprezentuje barwy sosnowieckiego Zagłębia. O powrocie do Sosnowca i dotychczasowych spotkaniach rozmawiamy z bramkarzem naszego zespołu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy wypowiedzi trenerów po wtorkowym pojedynku pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec i Unią Oświęcim. Nasz zespół reprezentował drugi trener Jarosław Frączek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dobre złego początki mimo dobrej postawy w pierwszych minutach meczu zawodnikom sosnowieckiego Zagłębia nie udało się zdobyć punktów w pojedynku z Unią Oświęcim.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy podsumowanie niedzielnego pojedynku przez szkoleniowca Zagłębia Sosnowiec - Marcina Kozłowskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mimo walki do ostatnich sekund hokeiści Zagłębia przegrali z JKH GKS Jastrzębie 2:3. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Tomáš Káňa i Vladimir Luka.

CZYTAJ WIĘCEJ

W ostatnim pojedynku Zagłębia na tafli mogliśmy zobaczyć już Łukasza Podsiadło. Zawodnik wrócił do gry po kontuzji stopy po siedmiu tygodniach przerwy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzisiaj swoje święto obchodzi napastnik Zagłębia Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trzy punkty w dotychczasowych pojedynkach zgromadzili na swoim koncie zawodnicy Zagłębia Sosnowiec. O podsumowanie spotkania w Krakowie poprosiliśmy szkoleniowca Marcina Kozłowskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie Sosnowiec z trzecią porażką z rzędu. W piątkowym pojedynku nasza drużyna przegrała z Comarch Cracovią 1:4 dodatkowo gromadząc na swoim koncie 20 karnych minut.

CZYTAJ WIĘCEJ