Aktualności

Bilety na niedzielny mecz z JKH GKS Jastrzębie można nabyć w kasie na lodowisku w sobotę i niedzielę podczas ślizgawek czyli w godzinach od 10 do 11 oraz od 12 do 13. Natomiast przed meczem kasy będą czynne od godziny 15.

CZYTAJ WIĘCEJ

Informujemy, że w sklepie "Fanstore Zagłębia Sosnowiec" przy ul. 3 Maja 11 są już dostępne domowe i wyjazdowe hokejowe koszulki Zagłębia Sosnowiec. Cena 159 zł.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzisiaj swoje święto obchodzi jeden z napastników Zagłębia Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wtorek i środa przyniosły kolejne punkty drużynom PHL. Swoje pierwsze w tym sezonie wywalczyli hokeiści Kadry PZHL U-23. Poniżej wyniki spotkań rozegranych awansem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po czterech spotkaniach sezonu 2018/2019 sosnowieckie Zagłębie ma na swoim koncie trzy punkty. W niedzielny wieczór nasza drużyna przegrała wysoko z TatrySki Podhale Nowy Targ. O pojedynku rozmawiamy z kapitanem Jakubem Jaskólskim.

CZYTAJ WIĘCEJ

Za nami druga kolejka PHL. Na polskich lodowiskach nie brakowało emocji. Tabeli przewodzi Tauron KH GKS Katowice przed JKH GKS Jastrzębie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy wypowiedzi trenerów obu zespołów po meczu Zagłębie Sosnowiec TatrySki Podhale Nowy Targ.

CZYTAJ WIĘCEJ

To nie była niedziela hokeistów sosnowieckiego Zagłębia. Podopieczni Marcina Kozłowskiego przegrali na własnym lodowisku z TatrySki Podhale Nowy Targ aż 1:7.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mimo porażki w piątkowym pojedynku w Katowicach hokeiści Zagłębia pokazali, że w tym sezonie będą w stanie nawiązać równą walkę z najlepszymi. Jedną z bramek w spotkaniu przeciwko Tauron KH GKS Katowice zdobył Kamil Pędraś.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza kolejka PHL za nami. W rozegraniu spotkań ze względu na temperaturę na zewnątrz hokeistom przeszkadzała mgła, przez którą w Nowym Targu mecz po dwudziestu minutach przerwano.

CZYTAJ WIĘCEJ