Drużyna Zagłębia mimo ambitnej walki na lodzie w Katowicach nie wywalczyła w piątek kolejnych ligowych punktów. Mimo porażki szkoleniowiec Zagłębia Marcin Kozłowski - pozytywnie ocenił występ swojej drużyny.

Mimo ambitnej walki do ostatnich sekund hokeiści Zagłębia Sosnowiec przegrali piątkowy pojedynek z HC GKS Katowice 2:3. Bramki dla sosnowiczan zdobyli Vladimir Luka i Kamil Pędraś.

Zagłębie Sosnowiec w tym sezonie postawiło na wychowanków. Kadrę tych doświadczonych uzupełniają młodzi, ambitni zawodnicy. Jednym z nich jest Michał Bernacki, który zdobył swojego pierwszego hat-tricka w esktralidze.

Dosłownie kilka minut temu Marcin Horzelski złożył podpis pod kontraktem i oficjalnie został zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec.

Mimo, że sosnowieckie Zagłębie rozegrało już dwa ligowe spotkania w jej szeregach brakuje dwóch defensorów. Łukasz Podsiadło i Michał Działo w najbliższych dniach powrócą do regularnych treningów po przerwie związanej z kontuzjami.

We wtorek rozegrano dwa spotkania Polskie Hokej Ligi. W Katowicach nasz piątkowy rywal rozgromił Kadrę PZHL, zaś Jastrzębie gładko pokonało Polonię Bytom.

W czasie drugiej tercji wczorajszego pojedynku z Kadrą PZHL po jednym z uderzeń napastników szkółki Marek Kaluža przyjął krążek na ciało. Uraz pierwotnie okazał się na tyle poważny, że defensora zabrakło na lodzie w trzeciej tercji.

W niedzielnym pojedynku z Kadrą PZHL sosnowiczanie wywalczyli swoje pierwsze punkty w sezonie 2018/2019. Mimo wygranej szkoleniowiec Zagłębia Sosnowiec nie do końca był zadowolony z postawy swoich zawodników.

W niedzielnym pojedynku z kadrą do lat dwudziestu trzech sosnowiczanie wywalczyli pierwsze punkty w sezonie 2018/2019.

Informujemy, że bilety na mecz Zagłębie Sosnowiec - Kadra PZHL będą sprzedawane w kasach lodowiska od godziny 15:00.Początek pojedynku o godzinie 17:00.