Aktualności

Damian Słaboń podczas piątkowego spotkania z Tauron KH GKS Katowice zdobył swoją pierwszą bramkę w sezonie 2018/2019. Dodatkowo był to jego pierwszy gol w seniorskich barwach Zagłębia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy wypowiedzi trenerów obu zespołów po meczu Zagłębie Sosnowiec Tauron KH GKS Katowice.

CZYTAJ WIĘCEJ

W pierwszym meczu sezonu 2018/2019 hokeiści Zagłębia Sosnowiec przegrali z Tauron KH GKS Katowice 1:4. Spotkanie kilkukrotnie zostało przerywane ze względu na unoszącą się nad lodową taflą mgłę.

CZYTAJ WIĘCEJ

W drugiej części spotkania z przedstawicielami hokejowego Zagłębia Sosnowiec poznaliśmy budżet jakim w tym sezonie będzie dysponować klub oraz stosunek zawodników do wykupienia miejsca w lidze poprzez dziką kartę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hokejowe Zagłębie zaprezentowało się swoim kibicom. Podczas dzisiejszej prezentacji przedstawiono plany na nadchodzący sezon, który już w piątek rozpocznie się pojedynkiem z Tauronem KH GKS Katowice.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie Sosnowiec zakończyło okres przygotowawczy do sezonu 2018/2019. Szkoleniowiec sosnowiczan podsumował czas przygotowań oraz przedstawił cele przed zbliżającymi się rozgrywkami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Informujemy, że w sekretariacie klubowym cały czas trwa sprzedaż karnetów na nadchodzący sezon oraz biletów na piątkowy pojedynek z Tauron KH GKS Katowice.

CZYTAJ WIĘCEJ

Konferencja prasowa Zagłębia Sosnowiec wraz z prezentacją drużyny.

CZYTAJ WIĘCEJ