HokejPiłka nożna

Aktualności

Nowa strona hokejowego Zagłębia

CZYTAJ WIĘCEJ

Dwa punkty w piątkowym spotkaniu przeciwko drużynie KH Energa Toruń wywalczyli hokeiści Zagłębia Sosnowiec. Decydującego gola w pierwszej minucie dogrywki zdobył Jewgienij Nikiforow.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie Sosnowiec pozyskało nowego defensora, który zadebiutuje już w piątkowym pojedynku przeciwko KH Energa Toruń.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzisiaj swoje święto obchodzi jeden z napastników Zagłębia Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

Drużyna Zagłębia wysoko przegrała w Krakowie. Sosnowiczanie w piątej minucie meczu przegrywali już trzema bramkami. Całe spotkanie zakończyło się zwycięstwem Comarch Cracovii 8:1.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym, że gra się sześćdziesiąt minut przekonali się dzisiaj hokeiści Zagłębia. Po bardzo dobrym spotkaniu sosnowiczanie przegrali z Tauron Podhalem Nowy Targ 3:4 tracąc trzy bramki w mniej niż dwie minuty.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wszystko wskazuje na to, że obecny sezon zakończył już Magnuss Jākobsons. Defensor Zagłębia po meczu w Tychach doznał kontuzji, która eliminuje go z kolejnych spotkań.

CZYTAJ WIĘCEJ

Szymon Luszniak podsumował niedzielny pojedynek z GKS Katowice oraz opowiedział o swoim debiutanckim sezonie ekstraligowym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trzynaście straconych, jeden strzelony to statystyka bramkowa hokeistów Zagłębia podczas kończącego się weekendu. Po wysokiej, piątkowej porażce z JKH dzisiaj sosnowiczanie przegrali w Katowicach do zera.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie było sensacji w pojedynku z liderem. Zagłębie sromotnie przegrało na własnym lodzie z JKH GKS Jastrzębie 1:8.

CZYTAJ WIĘCEJ