HokejPiłka nożna

Aktualności

Bramka Tomasza Kozłowskiego dała trzy punkty sosnowiczanom w niedzielnym pojedynku z Re-Plast Unią Oświęcim. Prezentujemy krótką rozmowę z kapitanem Zagłębia Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prezentujemy wypowiedź szkoleniowca Zagłębia Sosnowiec po niedzielnym pojedynku z Re-Plast Unią Oświęcim.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niespodzianka w Sosnowcu. Zagłębie pokonało Re-Plast Unię Oświęcim 3:2 walcząc do ostatnich sekund o korzystny wynik.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakub Blanik w piątkowym pojedynku z GKS Tychy zdobył swojego pierwszego gola w tym sezonie. Niestety to nie pomogło w wywalczeniu punktów w pojedynku z aktualnym mistrzem Polski.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prezentujemy wypowiedź szkoleniowca Zagłębia Sosnowiec po piątkowej porażce w Tychach. Sosnowiczanie przegrali z GKS 3:7.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jedna dobrze rozegrana tercja to zbyt mało, by myśleć o punktach w pojedynku z mistrzem Polski. Sosnowiczanie przegrali w Tychach 3:7.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po siedemnastu porażkach z rzędu hokeiści Zagłębia w końcu wygrali. Sosnowiczanie na własnym lodzie pokonali GKH Stoczniowiec Gdańsk 5:2.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaplanowany na piątego stycznia ligowy mecz ze Stoczniowcem Gdańsk zostanie rozegrany dzień później. Spotkanie na "Stadionie Zimowym" rozpocznie się o godzinie 19:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sparingowym pojedynku GKS Katowice pokonał Zagłębie Sosnowiec 5:3.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cody Porter i Lukas Bombardier żegnają się z Zagłębiem Sosnowiec. Z zawodnikami rozwiązano kontakty za porozumieniem stron.

CZYTAJ WIĘCEJ