HokejPiłka nożna

Aktualności

15 kolejka PHL

CZYTAJ WIĘCEJ

W środę Zagłębie przegrało z GKS Katowice, w piątek sosnowiczanie zagrają z Ciarko STS Sanok.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dobra postawa Cody'ego Portera nie pomogła Zagłębiu w zainkasowaniu punktów. W zaległym spotkaniu sosnowiczanie przegrali z GKS Katowice 2:5.

CZYTAJ WIĘCEJ

We wtorek sosnowiczanie pozyskali nowego zawodnika. Jest nim 23-letni bramkarz Cody Porter. .

CZYTAJ WIĘCEJ

Informujemy, że zaległe spotkanie z GKS Katowice, które pierwotnie miało być rozegrane 16 października odbędzie się jutro tj. 28 października. Początek pojedynku w "Satelicie" o godzinie 18:30.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prezentujemy pomeczową wypowiedź napastnika Zagłębia Sosnowiec, Rusłana Baszyrowa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie w niedzielny wieczór doznało szóstej porażki z rzędu. O podsumowanie pojedynku z KH Energą Toruń poprosiliśmy trenera sosnowiczan.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mimo dobrej postawy na lodzie hokeistom Zagłębia ponownie nie udało się wywalczyć punktów. W dzisiejszym meczu podopieczni Grzegorza Klicha przegrali z KH Energą Toruń 3:5.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nam strzelać nie kazano" - fragment z Reduty Ordona Adama Mickiewicza opisuje dzisiejszą postawę naszego zespołu w Krakowie. Sosnowiczanie przegrali bowiem do zera oddając jedynie 13 strzałów w przeciągu całego spotkania.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zachęcamy do wykupienia transmisji z dzisiejszego spotkania, które zostanie rozegrane w Krakowie. Mecz będzie transmitowany w systemie PPV.

CZYTAJ WIĘCEJ