HokejPiłka nożna

Aktualności

Selekcjoner reprezentacji Polski - Róbert Kaláber - powołał 25 zawodników na najbliższe zgrupowanie kadry i dwa mecze z Węgrami. Na liście powołanych znalazło się dwóch zawodników Zagłębia Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

Tomasz Kozłowski w ostatnim ligowym spotkaniu Zagłębia otworzył wynik pojedynku mocnym uderzeniem. Niestety sosnowiczanie ponownie musieli uznać wyższość rywala przegrywając 3:5.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak wczorajszy mecz podsumował szkoleniowiec Zagłębia Sosnowiec? Poniżej trenerskie podsumowanie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grając przy pustych trybunach hokeiści Zagłębia Sosnowiec przegrali na własnym lodzie z Tauron Podhalem Nowy Targ 3:5.

CZYTAJ WIĘCEJ

Z okazji urodzin naszego napastnika - Patryka Jarosza moc gorących życzeń oraz powodzenia w życiu sportowym i prywatnym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Od soboty 17 października w Polsce obowiązywać będą nowe obostrzenia związane z żółtą strefą, w której znajduje się Sosnowiec. Oznacza to, że spotkania Zagłębia odbywać się będą bez udziału publiczności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Informujemy, że piątkowy- wyjazdowy- mecz z GKS Katowice został przełożony. Powodem odwołania spotkania jest sytuacja zdrowotna w zespole z Katowic.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stało się! W końcu! Nareszcie! - cytowane słowa kibiców w pełni ukazują emocje związane z decyzją o budowie nowego lodowiska w Sosnowcu. Wyłoniono bowiem zwycięzcę trzeciego już przetargu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po nieudanym weekendzie i dwóch porażkach na własnym lodzie hokeistom Zagłębia Sosnowiec nie udało się powiększyć dorobku punktowego. Jak niedzielne spotkanie ocenił szkoleniowiec naszego zespołu?

CZYTAJ WIĘCEJ

To był słaby weekend Zagłębia. Po piątkowej porażce z Re-Plast Unią Oświęcim dzisiaj sosnowiczanie przegrali na własnym lodzie z JKH GKS Jastrzębie 1:6. Honorowego gola dla naszego zespołu zdobył Dominik Nahunko.

CZYTAJ WIĘCEJ